Depilacja Woskiem LYCON

Depilacja Lycon to nowość w Polsce. Australijskie woski Lycon to produkty zawierające mieszankę najwyższej jakości naturalnych składników łagodnych dla skóry, zapewniających jej miękkość oraz jedwabistą gładkość. Zawarte w nich olejki aromatyczne dostarczają składniki odżywcze, a także kojąco wpływają na zmysły. Ważną cechą depilacji Lycon jest fakt, że w przeciwieństwie do tradycyjnej depilacji woskiem, ten nowy zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Lycon Hot Wax to nowatorskie woski twarde usuwające włoski o długości nawet 1 mm. Ze względu na swoją delikatność i właściwości kojące woski te polecane są do depilacji szczególnie wrażliwych partii ciała: twarzy, bikini i pach. Bezbolesność depilacji Lycon wynika z tego, że wosk nie ciągnie i nie podrażnia skóry. Ponadto depilacja Lycon działa kojąco na skórę, która pozostaje gładka i miękka po zabiegu. Sam wosk do depilacji Lycon ma jedwabistą konsystencję i piękny zapach. Depilacja Lycon jest bardzo przyjemna i relaksująca.

Przygotowanie do zabiegu:

Na 2 – 3 dni przed depilacją Lycon na pewno warto wykonać dokładny peeling całego ciała. Usunięcie martwego naskórka sprawi, że włoski będą podniesione, dzięki czemu depilacja Lycon będzie skuteczniejsza.

Rodzaje wosków Lycon:

Hot Wax – do krótkich włosków w delikatnych rejonach;  innowacyjny wosk, dzięki któremu możliwe jest pozbycie się nawet 1 mm włosków. Są one szczególnie polecane do depilacji Lycon twarzy, pach i bikini.

Lycojet – nadający się do każdej depilacji, zwłaszcza miejsc trudno dostępnych, ponieważ mocno łapie włoski;

Strip Wax – działają kojąco i odżywiają skórę, dzięki zawartości olejków aromatycznych; to miękki wosk, który idealnie nadaje się do usuwania włosów przynajmniej 2 mm. Polecany jest do depilacji większych powierzchni jak np. plecy, nogi, czy ręce. Rekomendowany jest ze względu na łatwą aplikację, mocny chwyt, brak lepkich pozostałości oraz dużą ekonomiczność.